Hakkımda

Hakkımda | Kubilay Çilek

Ben Kimim?

Merhabalar, Ben Kubilay Çilek!


İstanbul doğumluyum ve İstanbul'da yaşamaktayım. 23 yaşındayım ve 4 Temmuz doğumluyum. Memleketim Sinop ve kısacası lise mezunu olan standart bir Türk genciyim. Sağlık sorunlarımdan dolayı üniversite hayallerim biraz suya düştü gibi...


Hayvansever biri olarak kedi sahipliği yapıyorum. 1 yaşında Scottish Fold cinsinde bir kedim var. Adı Duman. Evet, cins kedi sahiplenmişsin, neden sokaktan bir kedi alıp sahiplenmiyorsun? Hani hayvansever biriydin diye söylemleriniz kulaklarımı çınlatır. Kusura bakmayın ama beslediğim de bir can oluyor. Farkında mısınız? Aynı zamanda sokakta düzenli olarak beslediğim kedi ve köpekler de var. Lütfen bu konudaki yorumlarınızı kendinize saklayın.


Spor olarak futbol ve basketbolu seviyorum. Futbolda Galatasaraylıyım. Tam bir Galatasaray fanatiğiyim. Basketbolda ise tam takım tutmasam da Stephen Curry hayranıyım.


Freelancer olarak espor analisti - menajerliği, yazılım ve tasarımla uğraşmaktayım.


Sanal alemdeki rumuzum (nickim) ise SavixieN'dir.


Tam bir espor meraklısı olarak bizzat kurmuş olduğum e-spor ve oyun dünyasının haber blogu olan Esporify.com'la uğraşıyordum. Esporify projemi sonlandırdıktan sonra aynı konsepti barındıracak Betabuff.com'u canlandıracağım. Ayrıca CS:GO piyasasında amatör kulüplerim olan Spey Side Espor & Splex Espor ile küçük başarılarım oldu. Daha sonra Royal Youth Espor CS:GO Takımının hem menajeri hem de analisti olarak kariyerimdeki ilk profesyonellik adımımı atmış oldum. Royal Youth adına önemli birkaç başarılarımız oldu. Az önce üstünden geçmiş olduğum sağlık sorunlarımdan dolayı e-spor piyasasına biraz ara vermiş bulunmaktayım. Aktif olarak az önce bahsettiğim Betabuff projemle ilgilenmeyi düşünüyorum. Gün içinde kendimi freelancer olarak bahsettiğim sektörlerde kendimi geliştirmeye devam ediyorum.


Son zamanlarda müziğe merak sardım. Bu merakımı daha da büyüttüm ve Spotify gibi mecralarda doğrulanmış sanatçı olarak görünüyorum. Müzik sektöründe de sanatsal duygularımla hareket edip daha emin adımlarla ilerlemeyi planlıyorum.


Hakkımdaki bilgilerime tanıklık ettiğiniz ve beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.


Sponsorluk ve İş Birliği için buradan iletişime geçebilirsiniz.


Saygılarımla...

Yeteneklerim

Grafik Tasarım

Web Sitenizin Slider , Header , Logo Gibi İşlerinizi Uygun Fiyatlar İle Yapabilir Ve Size Psd Formatıyla Birlikte Teslim Edebilirim.

Discord

Discord Sunucularınızı Düzenleyebilir ve İstediğiniz Şekilde Tamamen Optimizeli ve Güncel JS Sürümüne Göre Bot Projenizi Yapabilirim.

Sosyal Medya Yönetim

Markalaşma Sürecinizdeki ihtiyacınız olan Sosyal Medya tasarım ve Reklamlarınızı Tasarlıyorum.

Teknik Destek

Sitenizdeki Canlı Destek Bölümünde Müşterilenizle İlgilenebilir ve Mail İletişimlerinizi Kontrol Edebilirim.

E-Spor Menajerlik & Analist

E-Spor Takımınızın Menajerliğini Yapabilir ve Aynı Zamanda CS:GO Takımınıza Analistlik Yapabilirim.

Blog Yazarlığı

Wordpress Bloglarınız İçin GOOGLE SEO Kurallarına Uyarak, Yüksek Kelime Sayılı ve İmla Kurallarına Uyarak 4/4'Lük Haberler veya Bilgilendirici İçerikler Girebilirim.